Miłość do tworzenia i realizacji projektów sprawiła, że powstał Balloon. Z początku mała marka dwóch licealistów, która przerodziła się w wielką pasję ich życia codziennego. Od 2015 roku realizujemy dla Was kolekcje i staramy się wprowadzić na polski rynek produkty które, przyciągną Waszą uwagę i sprawią że dołączycie do rodziny Balonika. Naszą pasją jest poznawanie nowych ludzi, miejsc i kultur. Te wszystkie czynniki sprawiają, że gdziekolwiek na świecie nie jesteśmy myślimy o tym jak przekuć nasze pomysły i inspiracje w projekty, które Ci się spodobają. To co nas napędza to wierność klientów którzy doceniają nasz wkład pracy. W Balonika wkładamy całe serce i dbamy o najmniejsze detale. Nasze dzianiny certyfikowane są OEKO-TEX, a to potwierdza czystość wyrobów włókienniczych na wszystkich etapach produkcyjnych zaczynając od surowców takich jak włókna, przędze, guziki, nici, tkaniny aż po badania produktów gotowych do użycia. Produkując ubrania w Polsce dbamy o środowisko a produkty certyfikowane znakiem OEKO-TEX mają za zadanie potwierdzać bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska.


Szyjemy w Polsce bo chcemy aby nasz rynek się rozwijał, by nasze produkty były w najlepszej jakości i by Polska stała się krajem w którym różnorodność to słowo które łączy a nie dzieli.
Balonik nawiązuje do naszej wolności w każdej postaci. Wolność kochamy i rozumiemy, oddać nie potrafimy. Jest to dla nas wartość nadrzędna. Sam fakt tego, że właśnie to czytasz sprawia, że masz prawo wyboru.


To właśnie możliwość wolność sprawia, że stajemy się wyjątkowi każdego dnia takimi jakimi jesteśmy.
Chcemy, żebyś w naszych ciuchach czuł/a się swobodnie i wyjątkowo, tak jak lubisz. Projektując nasze ubrania stawiamy na prostotę i minimalizm, chcemy aby nasz klient wiedział, że jest wyjątkowy nosząc nasze ubrania. Chcemy by wolność do której nawiązuje nasz Balonik sprawiła, że to właśnie z nami będziesz zwiedzać świat, poznawać wspaniałych ludzi robiąc to co lubisz i tak jak lubisz gdziekolwiek nie będziesz. Pamiętaj, że wolność wyboru to istota naszego życia, a z nami polecisz naprawdę wysoko!

#BALLOONFLYHIGH