Przesyt, to słowo charakteryzujące branżę modową. Przeglądając sesje, billboardy i witryny sklepowe kolejnych firm często nie można im nic zarzucić. Są estetyczne, skupiają się na eksponowaniu produktu, a ich modele to osoby którymi każdy chciałby się stać. Niestety nic poza tym. W większości wieją nudą, niczym nie porywają, a odbiorcy kampanii mają często problem z ich odróżnieniem. Trzeba się nie lada natrudzić żeby znaleźć coś wyróżniającego się z całej tej masy tworzącej ciasny modowy rynek. Naszą misją jest pokazanie Wam mody użytkowej, w wielowymiarowy i nietuzinkowy sposób.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiemy, że sukces tkwi w szczegółach. Zwłaszcza gdy rynek modowy jest tak ciasny i przesycony. Nasze ubrania są od początku do końca szyte w Polsce, odbiegając od oferty sieciówek decydujemy się na niestandardowe basicowe wzory i kroje. W swoim DNA mamy również na względzie zrównoważony rozwój i ekologię. Nasze produkty szyją polacy, których wspieramy i dbamy o i ch miejsa pracy.

Nasze dzianiny objęte są międzynarodowym certyfikatem  OEKO-TEX świadczącym o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Przy produkcji dzianin certyfikowanych  OEKO-TEX producenci potwierdzają czystość wyrobów włókienniczych na wszystkich etapach produkcyjnych zaczynając od surowców takich jak włókna, przędze, guziki, nici, tkaniny aż po badania produktów gotowych do użycia. Produkując ubrania w Polsce dbamy o środowisko a produkty certyfikowane znakiem OEKO-TEX mają za zadanie potwierdzać bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska.